DP
Pociągi/linie

Wybór

R 22901 17.02.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Lublin   06:00 R 22901 Ib/54
Lublin Północny 06:03 06:03   III/1
Lublin Zadębie 06:06 06:06 R 22900 I/1
Lublin Ponikwoda 06:08 06:08   I/1
Rudnik Przystanek 06:11 06:12   I/1
Ciecierzyn 06:15 06:16   I/1
Bystrzyca koło Lublina 06:19 06:20   II/1
Niemce 06:22 06:22   I/1
Wandzin 06:26 06:26   I/1
Lubartów 06:30 06:31   II/1
Lubartów Lipowa 06:33 06:33   I/1a
Lubartów Słowackiego 06:35     I/1a
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.01.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.