DP
Pociągi/linie

Wybór

R 2222 17.02.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Budapest-Nyugati   08:07 R 2222
Vac 08:32 08:34  
Veröce 08:40 08:41  
Kismaros 08:43 08:43  
Nagymaros-Visegrad 08:48 08:49  
Nagymaros 08:50 08:51  
Zebegeny 08:57 08:58  
Szob also 09:01 09:02  
Szob 09:05    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl. ( 22. Lut do 17. Mar 2017, 30. Paź do 9. Gru 2017)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona ( 22. Lut do 17. Mar 2017, 30. Paź do 9. Gru 2017)
przewóz rowerów z obowiązkiem rezerwacji ( 17. do 21. Lut 2017)
bilety kom. kombinowanej ważne ( 22. Lut do 17. Mar 2017, 30. Paź do 9. Gru 2017)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 29.05.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.