DP
Pociągi/linie

Wybór

36713 17.02.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Dordrecht   04:42 36713
Dordrecht Stadspolders 04:45 04:45  
Sliedrecht Baanhoek 04:49 04:49  
Sliedrecht 04:53 04:53  
Hardinxveld Blauwe Zoom 04:56 04:56  
Hardinxveld-Giessendam 04:58 04:58  
Boven-Hardinxveld 05:02 05:02  
Gorinchem 05:08 05:09  
Arkel 05:14 05:14  
Leerdam 05:20 05:21  
Beesd 05:27 05:27  
Geldermalsen 05:34    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Pn - Pt oprócz 22. Lut 2017, 6. Mar 2017, 17., 27. Kwi 2017, 25. Maj 2017, 5. Cze 2017)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.09.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.