DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 51100 DOKER

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   16:10 IC 51100 DOKER
Sopot 16:18 16:19  
Gdańsk Oliwa 16:23 16:24  
Gdańsk Wrzeszcz 16:28 16:29  
Gdańsk Główny 16:34 16:37  
Pruszcz Gdański 16:45 16:46  
Tczew 16:58 17:07  
Pelplin 17:27 17:29  
Laskowice Pomorskie 18:05 18:06  
Bydgoszcz Główna 18:38 18:48  
Bydgoszcz Leśna 18:53 18:54  
Bydgoszcz Wschód 18:58 18:59  
Solec Kujawski 19:08 19:09  
Toruń Główny 19:27 19:29  
Aleksandrów Kujawski 19:43 19:44  
Włocławek 20:09 20:16  
Kutno 21:03 21:04  
Łęczyca 21:28 21:30  
Zgierz 22:01 22:02  
Łódź Widzew 22:13 22:25  
Łódź Fabryczna 22:32    
Dni kursowania:
kursuje 2. do 5. Sie 2018
Dalsze informacje:
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
wagon gastronomiczny
przewóz przesyłek konduktorskich
klimatyzacja
PKP Intercity
pociąg z jednostek elektrycznych
rezerwacja obowiązkowa
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.