DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 40851

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Katowice   04:40 KS 40851
Katowice Załęże 04:43 04:43  
Chorzów Batory 04:46 04:47  
Świętochłowice 04:49 04:49  
Ruda Chebzie 04:53 04:53  
Ruda Śląska 04:55 04:56  
Zabrze 05:00 05:01  
Gliwice 05:08    
Dni kursowania:
kursuje 19. Sty 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Śląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.