DP
Pociągi/linie

Wybór

R 66460 15.11.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Wołów   07:58 R 66460 I/2
Łososiowice 08:02 08:03   II/2
Brzeg Dolny 08:07 08:08   II/2
Księginice 08:12 08:13   II/2
Czerna Mała 08:16 08:16   II/2
Brzezinka Średzka 08:19 08:19   I/2
Wrocław Pracze 08:25 08:26   II/2
Wrocław Stadion 08:30 08:30   II/2
Wrocław Kuźniki 08:32 08:33   I/2
Wrocław Muchobór 08:36 08:37   II/2
Wrocław Główny 08:43      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.11.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.