DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99314

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Świder   08:18 SKW99314
Józefów 08:20 08:21  
Michalin 08:23 08:23  
Warszawa Falenica 08:28 08:29  
Warszawa Miedzeszyn 08:31 08:31  
Warszawa Radość 08:33 08:34  
Warszawa Międzylesie 08:36 08:37  
Warszawa Anin 08:38 08:39  
Warszawa Wawer 08:41 08:41  
Warszawa Gocławek 08:43 08:44  
Warszawa Olszynka Grochowska 08:46 08:47  
Warszawa Wschodnia 08:51 08:55  
Warszawa Stadion 08:57 08:58  
Warszawa Powiśle 09:00 09:00  
Warszawa Śródmieście PKP 09:03 09:04  
Warszawa Ochota 09:06 09:07  
Warszawa Zachodnia 09:10 09:14  
Warszawa Aleje Jerozolimskie PKP 09:18 09:18  
Warszawa Rakowiec 09:20 09:21  
Warszawa Żwirki i Wigury 09:22 09:23  
Warszawa Służewiec 09:25    
Dni kursowania:
kursuje 19. do 23. Mar 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.