DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95801 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   05:57 SKM95801 L3
Gdańsk Główny 05:59 06:00  
Gdańsk Stocznia 06:02 06:02  
Gdańsk Politechnika 06:04 06:04  
Gdańsk Wrzeszcz 06:06 06:07  
Gdańsk Zaspa 06:09 06:09  
Gdańsk Przymorze 06:11 06:11  
Gdańsk Oliwa SKM 06:13 06:14  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:15 06:15  
Sopot Wyścigi 06:17 06:17  
Sopot 06:19 06:20  
Sopot Kamienny Potok 06:22 06:22  
Gdynia Orłowo 06:25 06:25  
Gdynia Redłowo 06:27 06:28  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:30 06:31  
Gdynia Główna 06:33 06:33  
Gdynia Stocznia 06:35 06:35  
Gdynia Grabówek 06:38 06:38  
Gdynia Leszczynki 06:40 06:40  
Gdynia Chylonia 06:42 06:42  
Gdynia Cisowa 06:44 06:44  
Rumia Janowo 06:48 06:48  
Rumia 06:50 06:51  
Reda 06:55 06:55  
Reda Pieleszewo 06:58 06:58  
Wejherowo Śmiechowo 07:01 07:01  
Wejherowo-Nanice 07:03 07:03  
Wejherowo 07:05 07:06  
Gościcino Wejherowskie 07:09 07:10  
Luzino 07:15 07:15  
Strzebielino Morskie 07:19 07:20  
Bożepole Wielkie 07:24 07:25  
Godętowo 07:31 07:32  
Lębork Mosty 07:36 07:36  
Lębork 07:40    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 20. Cze do 1. Wrz 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.