DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 32482

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Köln Hbf   20:52 RB 32482
Köln Messe/Deutz 20:54 20:55  
Köln-Mülheim 20:59 21:00  
Leverkusen-Schlebusch 21:05 21:06  
Opladen 21:09 21:10  
Leichlingen 21:14 21:15  
Solingen Hbf 21:19 21:20  
Haan 21:22 21:23  
Gruiten 21:26 21:27  
Wuppertal-Vohwinkel 21:31 21:32  
Wuppertal Hbf 21:36 21:37  
Wuppertal-Barmen 21:40 21:41  
Wuppertal-Oberbarmen 21:45    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 15. Gru 2018, 8., 9. Cze 2019 (Köln Hbf --> Opladen) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 15. Gru 2018 (Opladen --> Wuppertal Hbf) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 15. Gru 2018, 8. do 10. Lut 2019 (Wuppertal Hbf --> Wuppertal-Oberbarmen)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
gniazdko dla laptopów
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.