DP
Pociągi/linie

Wybór

R 67900 KAMIEŃCZYK 14.09.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Szklarska Poręba Górna   13:01 R 67900 KAMIEŃCZYK  
Szklarska Poręba Średnia 13:05 13:05   I/1
Szklarska Poręba Dolna 13:10 13:11   I/1
Piechowice 13:24 13:25    
Jelenia Góra Sobieszów 13:32 13:39   I/1
Jelenia Góra Orle 13:41 13:42   I/1
Jelenia Góra Cieplice 13:45 13:46   I/1
Jelenia Góra 13:57 14:01   III/3
Trzcińsko 14:09 14:10   I/2
Janowice Wielkie 14:13 14:14   I/2
Ciechanowice 14:19 14:20   II/2
Marciszów 14:23 14:24   III/2
Sędzisław 14:30 14:30    
Witków Śląski 14:36 14:36    
Boguszów-Gorce Zachód 14:41 14:42    
Boguszów-Gorce 14:45 14:45    
Wałbrzych Główny 14:52 14:53    
Wałbrzych Miasto 15:01 15:02    
Wałbrzych Szczawienko 15:06 15:06    
Świebodzice 15:16 15:17    
Jaworzyna Śląska 15:24 15:25    
Żarów 15:29 15:30    
Imbramowice 15:35 15:35    
Mietków 15:40 15:41    
Kąty Wrocławskie 15:47 15:48    
Smolec 15:54 15:55   II/2
Wrocław Grabiszyn 16:01 16:01   II/2
Wrocław Główny 16:07 16:45 R 67901 KAMIEŃCZYK I/1
Wrocław Mikołajów 16:50 16:50   I/31
Wrocław Popowice 16:52 16:52   I/1
Wrocław Różanka 16:55 16:55   I/1
Wrocław Osobowice 16:58 16:59   I/1
Wrocław Świniary 17:02 17:03   II/1
Szewce 17:05 17:06   I/1
Pęgów 17:09 17:10   I/1
Oborniki Śląskie 17:15 17:15   I/1
Osola 17:19 17:20   II/1
Skokowa 17:24 17:24   I/1
Żmigród 17:31 17:32   I/1
Garbce 17:36 17:36   II/1
Korzeńsko 17:40 17:40   II/1
Rawicz 17:46 17:47   I/1
Bojanowo 17:55 17:56   I/1
Kaczkowo 18:01 18:01   I/1
Rydzyna 18:05 18:05   II/1
Leszno 18:13 18:14   II/1
Lipno Nowe 18:21 18:21   I/1
Górka Duchowna 18:25 18:26   I/1
Stare Bojanowo 18:30 18:31   I/1
Przysieka Stara 18:35 18:36   II/1
Kościan 18:42 18:43   II/1
Oborzyska Stare 18:49 18:50   II/1
Czempiń 18:55 18:55   I/1
Iłowiec 19:00 19:00   I/1
Drużyna Poznańska 19:03 19:04   I/1
Mosina 19:07 19:08   II/1
Puszczykówko 19:11 19:12   I/1
Puszczykowo 19:14 19:15   II/1
Luboń koło Poznania 19:19 19:20   II/1
Poznań Dębiec 19:23 19:24   II/1
Poznań Główny 19:29     IVa/55
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 26.09.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.