DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80383

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stargard   04:37 R 80383
Grzędzice Stargardzkie 04:41 04:41  
Miedwiecko 04:44 04:45  
Reptowo 04:48 04:49  
Szczecin Zdunowo 04:53 04:54  
Szczecin Dąbie 04:59 04:59  
Szczecin Zdroje 05:02 05:02  
Szczecin Port Centralny 05:09 05:09  
Szczecin Główny 05:13    
Dni kursowania:
kursuje 12. Sty do 9. Mar 2019 So
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.