DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80285

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Słupsk   15:45 R 80285
Reblino 15:50 15:51  
Sycewice 15:54 15:55  
Wrześnica 15:58 15:59  
Sławno 16:05 16:26  
Karwice 16:31 16:37  
Wiekowo 16:44 16:44  
Skibno 16:50 16:50  
Koszalin 16:58 17:00  
Dunowo 17:06 17:06  
Nosówko 17:09 17:10  
Kościernica 17:13 17:14  
Białogard 17:20    
Dni kursowania:
kursuje 21. Cze do 30. Sie 2019 Pn - Pt; oprócz 15. Sie 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.