DP
Pociągi/linie

Wybór

S 12 14.02.18 Kierunek: Köln-Ehrenfeld

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Au(Sieg)   12:20 S 12
Rosbach(Sieg) 12:24 12:24  
Schladern(Sieg) 12:26 12:27  
Dattenfeld(Sieg) 12:29 12:30  
Herchen 12:33 12:34  
Eitorf 12:38 12:39  
Merten(Sieg) 12:42 12:44  
Blankenberg(Sieg) 12:47 12:47  
Hennef im Siegbogen 12:49 12:50  
Hennef(Sieg) 12:52 12:53  
Siegburg/Bonn 12:56 12:57  
Troisdorf 13:02 13:03  
Spich 13:06 13:06  
Porz-Wahn 13:09 13:10  
Porz(Rhein) 13:12 13:13  
Köln Steinstraße 13:15 13:16  
Köln Airport-Businesspark 13:18 13:19  
Köln Trimbornstr 13:24 13:24  
Köln Messe/Deutz Gl. 9-10 13:26 13:27  
Köln Hbf 13:29 13:30  
Köln Hansaring 13:32 13:32  
Köln-Ehrenfeld 13:37    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Uwaga! roboty torowe. Info: www.bahn.de/bauarbeiten (Au(Sieg) --> Köln Hansaring, 25. Lut 2018)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.