DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69996 07.12.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Trzebnica   20:44 KD 69996
Brochocin Trzebnicki 20:48 20:48  
Pierwoszów Miłocin 20:51 20:51  
Siedlec Trzebnicki 20:54 20:54  
Pasikurowice 20:58 20:58  
Ramiszów 21:00 21:00  
Wrocław Pawłowice 21:04 21:04  
Wrocław Zakrzów 21:06 21:06  
Wrocław Psie Pole 21:09 21:09  
Wrocław Sołtysowice 21:12 21:12  
Wrocław Nadodrze 21:17 21:18  
Wrocław Mikołajów 21:22 21:23  
Wrocław Główny 21:28    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.