DP
Pociągi/linie

Wybór

BUS55358

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Olsztynek   21:20 BUS55358
Waplewo 21:29 21:30  
Bujaki 21:36 21:37  
Dobrzyń 21:41 21:42  
Nidzica 21:54 21:55  
Kozłowo 22:05 22:06  
Zakrzów-Sarnowo 22:08 22:08  
Działdowo 22:18    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 8. Mar 2019 Pn - Pt, Nd
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
połączenie autobusowe
przystanek autobusowy poza stacją (Olsztynek --> Olsztynek)
przystanek autobusowy poza stacją (Waplewo --> Waplewo)
przystanek autobusowy poza stacją (Bujaki --> Bujaki)
przystanek autobusowy poza stacją (Dobrzyń --> Dobrzyń)
przystanek autobusowy poza stacją (Nidzica --> Nidzica)
przystanek autobusowy poza stacją (Kozłowo --> Kozłowo)
przystanek autobusowy poza stacją (Zakrzów-Sarnowo --> Zakrzów-Sarnowo)
przystanek autobusowy poza stacją (Działdowo --> Działdowo)
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
Przewóz rowerów niemożliwy
Przewozy Regionalne

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.