DP
Pociągi/linie

Wybór

R 12206

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Terespol   11:33 R 12206
Kobylany 11:38 11:39  
Małaszewicze 11:42 11:42  
Dobrynka 11:49 11:50  
Chotyłów 11:54 11:54  
Perkowice 11:58 11:59  
Ogrodniki 12:01 12:02  
Biała Podlaska 12:09 12:09  
Porosiuki 12:14 12:14  
Sokule 12:19 12:20  
Szachy 12:22 12:23  
Sitno 12:25 12:26  
Międzyrzec Podlaski 12:30 12:30  
Misie 12:35 12:35  
Brzozowica 12:39 12:40  
Szaniawy 12:43 12:44  
Matysy 12:47 12:47  
Łuków Zapowiednik 12:51 12:52  
Łuków 12:54 13:02 R 12207
Łuków Łapiguz 13:05 13:06  
Sarnów 13:12 13:12  
Borowina 13:15 13:15  
Krzywda 13:19 13:20  
Hordzieżka 13:24 13:24  
Okrzeja 13:27 13:27  
Grabów Szlachecki 13:31 13:31  
Leopoldów 13:36 13:36  
Ryki 13:44 13:45  
Dęblin 13:53    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 10. Mar do 8. Cze 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
tylko 2 kl.
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
gniazdko dla laptopów
klimatyzacja
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.