DP
Pociągi/linie

Wybór

R 11826

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Terespol   08:45 R 11826
Kobylany 08:50 08:51  
Małaszewicze 08:54 08:54  
Dobrynka 09:02 09:02  
Chotyłów 09:06 09:07  
Perkowice 09:11 09:11  
Ogrodniki 09:14 09:14  
Biała Podlaska 09:21 09:22  
Porosiuki 09:26 09:27  
Sokule 09:32 09:32  
Szachy 09:35 09:35  
Sitno 09:38 09:38  
Międzyrzec Podlaski 09:42 09:43  
Misie 09:48 09:48  
Brzozowica 09:52 09:53  
Szaniawy 09:56 09:57  
Matysy 10:00 10:00  
Łuków Zapowiednik 10:04 10:05  
Łuków 10:07 10:08  
Krynka Łukowska 10:14 10:14  
Radomyśl 10:17 10:17  
Dziewule 10:20 10:20  
Borki-Kosy 10:24 10:24  
Kosiorki 10:27 10:27  
Białki Siedleckie 10:30 10:30  
Siedlce Wschodnie 10:33 10:33  
Siedlce 10:36    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 10. Mar do 8. Cze 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
gniazdko dla laptopów
klimatyzacja
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.