DP
Pociągi/linie

Wybór

S 6 Kierunek: Weil der Stadt

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart Schwabstr.   21:42 S 6
Stuttgart Feuersee 21:44 21:44  
Stuttgart Stadtmitte 21:45 21:46  
Stuttgart Hbf (tief) 21:47 21:48  
Stuttgart Nord 21:51 21:51  
Stuttgart-Feuerbach 21:53 21:54  
Stuttgart-Zuffenhausen 21:56 21:57  
Neuwirtshaus(Porscheplatz) 21:58 21:58  
Korntal 22:01 22:01  
Weilimdorf 22:03 22:03  
Ditzingen 22:06 22:06  
Höfingen 22:09 22:09  
Leonberg 22:13 22:13  
Rutesheim 22:16 22:16  
Renningen 22:19 22:22  
Malmsheim 22:24 22:24  
Weil der Stadt 22:27    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; 12. Sty do 24. Mar 2019 Pn - Pt; oprócz 24. Gru 2018, 1., 2. Cze 2019 (Stuttgart Schwabstr. --> Ditzingen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Kwi xxxx  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxxxxxxxx            
(Ditzingen --> Weil der Stadt)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.