DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55411 15.02.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Tczew   18:54 R 55411 III/1
Pszczółki 19:01 19:01   II/3
Skowarcz 19:03 19:04   I/3
Różyny 19:06 19:07   I/3
Cieplewo 19:10 19:10   I/3
Pruszcz Gdański 19:14 19:16   II/1
Gdańsk Orunia 19:21 19:22   I/1
Gdańsk Główny 19:26 19:29   II/1
Gdańsk Wrzeszcz 19:33 19:33   II/1
Gdańsk Oliwa 19:37 19:37   I/1
Sopot 19:41 19:41   II/1
Gdynia Orłowo 19:45 19:46   II/1
Gdynia Główna 19:51 19:53   III/5
Gdynia Chylonia 19:58     II/1
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.