DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 15.02.18 Kierunek: Solingen Hbf

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Dortmund Hbf   17:33 S 1
Dortmund-Dorstfeld 17:35 17:36  
Dortmund-Dorstfeld Süd 17:37 17:38  
Dortmund Universität 17:39 17:40  
Dortmund-Oespel 17:42 17:43  
Dortmund-Kley 17:44 17:45  
Bochum-Langendreer 17:47 17:48  
Bochum-Langendreer West 17:50 17:50  
Bochum Hbf 17:55 17:56  
Bochum-Ehrenfeld 17:57 17:58  
Wattenscheid-Höntrop 18:01 18:01  
Essen-Eiberg 18:04 18:05  
Essen-Steele Ost 18:07 18:07  
Essen-Steele 18:09 18:09  
Essen Hbf 18:13 18:15  
Essen West 18:17 18:18  
Essen-Frohnhausen 18:20 18:20  
Mülheim(Ruhr)Hbf 18:25 18:25  
Mülheim(Ruhr)Styrum 18:28 18:28  
Duisburg Hbf 18:33 18:35  
Duisburg-Schlenk 18:37 18:38  
Duisburg-Buchholz 18:40 18:40  
Duisburg-Großenbaum 18:42 18:43  
Duisburg-Rahm 18:45 18:45  
Angermund 18:47 18:48  
Düsseldorf Flughafen 18:51 18:52  
Düsseldorf-Unterrath 18:54 18:54  
Düsseldorf-Derendorf 18:57 18:57  
Düsseldorf-Zoo 18:59 18:59  
Düsseldorf Wehrhahn 19:01 19:01  
Düsseldorf Hbf 19:03 19:05  
Düsseldorf Volksgarten 19:06 19:07  
Düsseldorf-Oberbilk 19:08 19:09  
Düsseldorf-Eller Mitte 19:11 19:12  
Düsseldorf-Eller 19:13 19:14  
Hilden 19:18 19:18  
Hilden Süd 19:20 19:20  
Solingen Vogelpark 19:24 19:24  
Solingen Hbf 19:27    
Dalsze informacje:
Uwaga! roboty torowe. Info: www.bahn.de/bauarbeiten (Duisburg Hbf --> Solingen Hbf, 26. Mar do 6. Kwi 2018 Pn - Pt; oprócz 30. Mar 2018, 2. Kwi 2018)
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.