DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43610

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bielsko-Biała Główna   18:53 R 43610
Bielsko-Biała Wschód 18:55 18:56  
Krzemionki 19:04 19:04  
Kozy 19:07 19:08  
Kozy Zagroda 19:11 19:11  
Kęty Podlesie 19:18 19:18  
Kęty 19:21 19:21  
Zamek Bulowicki 19:26 19:27  
Bulowice 19:30 19:31  
Andrychów Górnica 19:36 19:36  
Andrychów 19:42 19:42  
Inwałd 19:47 19:47  
Chocznia Górna 19:53 19:54  
Chocznia 19:57 19:58  
Wadowice 20:05 20:09  
Klecza Dolna 20:14 20:14  
Klecza Górna 20:19 20:19  
Barwałd Średni 20:24 20:24  
Barwałd Górny 20:27 20:28  
Kalwaria Zebrzydowska 20:34 20:34  
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 20:37 20:42 BUS43610
Przytkowice 20:50 20:50  
Leńcze 20:57 20:57  
Podolany 21:00 21:00  
Wola Radziszowska 21:03 21:03  
Radziszów 21:10 21:10  
Rzozów 21:15 21:15  
Skawina 21:22 21:22  
Kraków Sidzina 21:30 21:30  
Kraków Swoszowice 21:42 21:42  
Kraków Sanktuarium 21:49 21:49  
Kraków Łagiewniki 21:52 21:52  
Kraków Bonarka 21:55 21:55  
Kraków Podgórze P2 21:58 21:58  
Kraków Płaszów 22:01    
Dni kursowania:
kursuje 10. do 31. Mar 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
połączenie autobusowe (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kraków Płaszów)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Bielsko-Biała Główna --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)
przystanek autobusowy poza stacją (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)
przystanek autobusowy poza stacją (Przytkowice --> Przytkowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Leńcze --> Leńcze)
przystanek autobusowy poza stacją (Podolany --> Podolany)
przystanek autobusowy poza stacją (Wola Radziszowska --> Wola Radziszowska)
przystanek autobusowy poza stacją (Radziszów --> Radziszów)
przystanek autobusowy poza stacją (Rzozów --> Rzozów)
przystanek autobusowy poza stacją (Skawina --> Skawina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sidzina --> Kraków Sidzina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Swoszowice --> Kraków Swoszowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sanktuarium --> Kraków Sanktuarium)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Łagiewniki --> Kraków Łagiewniki)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Bonarka --> Kraków Bonarka)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Podgórze P2 --> Kraków Podgórze P2)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Płaszów --> Kraków Płaszów)
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kraków Płaszów)
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Bielsko-Biała Główna --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.