DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80321 13.10.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Stargard   04:33 R 80321 I/9
Grzędzice Stargardzkie 04:37 04:37   I/1
Miedwiecko 04:40 04:41   I/1
Reptowo 04:45 04:45   I/1
Szczecin Zdunowo 04:50 04:51   I/1
Szczecin Dąbie 04:56 04:56   II/1
Szczecin Zdroje 04:59 05:00   I/1
Szczecin Port Centralny 05:07 05:08   I/1
Szczecin Główny 05:11     IV/10
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.10.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.