DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77484

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Rzepin   03:50 R 77484
Boczów 03:58 03:59  
Torzym 04:04 04:04  
Drzewce 04:10 04:11  
Toporów 04:15 04:16  
Mostki 04:22 04:23  
Wilkowo Świebodzińskie 04:27 04:27  
Świebodzin 04:31 04:32  
Kupienino 04:36 04:36  
Szczaniec 04:40 04:41  
Zbąszynek 04:49    
Dni kursowania:
kursuje 8. Maj do 9. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 28.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.