DP
Pociągi/linie

Wybór

R 88724 DZIWNA

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   07:40 R 88724 DZIWNA
Szczecin Port Centralny 07:42 07:43  
Szczecin Zdroje 07:50 07:50  
Szczecin Dąbie 07:53 07:53 R 88725 DZIWNA
Szczecin Załom 07:59 07:59  
Kliniska 08:03 08:03  
Goleniów 08:11 08:12  
Białuń 08:16 08:16  
Łoźnica 08:22 08:23  
Rokita 08:29 08:29  
Wysoka Kamieńska 08:34 08:34  
Parłówko 08:38 08:39  
Troszyn 08:41 08:41  
Recław 08:45 08:45  
Wolin 08:47 08:48  
Mokrzyca Wielka 08:51 08:51  
Ładzin 08:54 08:55  
Warnowo 08:57 08:58  
Międzyzdroje 09:03 09:04  
Lubiewo 09:06 09:07  
Świnoujście Przytór 09:11 09:11  
Świnoujście Warszów 09:14 09:15  
Świnoujście 09:20    
Dni kursowania:
kursuje 11. Gru 2017 do 8. Cze 2018 Pn - Pt; oprócz 25., 26. Gru 2017, 1. Sty 2018, 2. Kwi 2018, 1., 3., 31. Maj 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.09.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.