DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK87102

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Strzelce Krajeńskie Wschód   15:09 TLK87102
Nowe Drezdenko 15:23 15:24  
Krzyż 15:36 16:15  
Wronki 16:37 16:38  
Szamotuły 16:50 16:51  
Poznań Główny 17:17 17:40 TLK71102
Gniezno 18:11 18:12  
Inowrocław Rąbinek 18:46 18:47  
Piotrków Kujawski 19:07 19:08  
Babiak 19:22 19:23  
Kutno 20:02 20:04  
Łowicz Główny 20:32 20:33  
Sochaczew 20:54 20:55  
Warszawa Zachodnia 21:25 21:26  
Warszawa Centralna 21:30 21:35  
Warszawa Wschodnia 21:41    
Dni kursowania:
kursuje 30. Paź 2018
Dalsze informacje:
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą (Poznań Główny --> Warszawa Wschodnia)
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
wagon rodzinny z przedziałem dla dzieci
przewóz przesyłek konduktorskich (Poznań Główny --> Warszawa Centralna)
tylko 2 kl. (Strzelce Krajeńskie Wschód --> Poznań Główny)
PKP Intercity
rezerwacja miejsc

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.