DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55347

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Olsztyn Główny   08:49 R 55347
Klewki 08:56 08:56  
Marcinkowo 09:03 09:04  
Pasym 09:12 09:12  
Grom 09:18 09:19  
Szczytno 09:28 09:34 R 55346
Siódmak 09:39 09:39  
Szymany Lotnisko 09:45    
Dni kursowania:
kursuje 22. Cze do 26. Paź 2018 Pn, Pt
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
połączenie autobusowe
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.