DP
Pociągi/linie

Wybór

R 5192, Kierunek: Esbjerg st (Varde st --> Esbjerg st)
R 5087, Kierunek: Bramming st (Esbjerg st --> Bramming st)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Varde st   22:34 R 5192
Varde Kaserne st 22:35 22:36  
Guldager st 22:42 22:46  
Gjesing st 22:48 22:49  
Spangsbjerg st 22:51 22:52  
Esbjerg st 22:55 22:59 R 5087
Tjaereborg st 23:05 23:05  
Bramming st 23:11    
Dni kursowania:
kursuje 3. Maj 2018
Dalsze informacje:
przystanek na żądanie (Varde Kaserne st --> Varde Kaserne st)
przystanek na żądanie (Gjesing st --> Gjesing st)
przystanek na żądanie (Spangsbjerg st --> Spangsbjerg st)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Varde st --> Esbjerg st)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Esbjerg st --> Bramming st)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.