DP
Pociągi/linie

Wybór

BUS30567

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Chabówka   16:59 BUS30567
Rokiciny Podhalańskie 17:04 17:04  
Raba Wyżna 17:09 17:10  
Sieniawa 17:17 17:17  
Pyzówka 17:24 17:25  
Lasek 17:33 17:33  
Nowy Targ 17:46 17:47  
Szaflary 17:55 17:55  
Szaflary Wieś 18:02 18:03  
Biały Dunajec 18:09 18:09  
Poronin 18:17 18:18  
Zakopane 18:30    
Dni kursowania:
kursuje 10. Mar do 8. Cze 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
połączenie autobusowe
przystanek autobusowy poza stacją (Chabówka --> Chabówka)
przystanek autobusowy poza stacją (Rokiciny Podhalańskie --> Rokiciny Podhalańskie)
przystanek autobusowy poza stacją (Raba Wyżna --> Raba Wyżna)
przystanek autobusowy poza stacją (Sieniawa --> Sieniawa)
przystanek autobusowy poza stacją (Pyzówka --> Pyzówka)
przystanek autobusowy poza stacją (Lasek --> Lasek)
przystanek autobusowy poza stacją (Nowy Targ --> Nowy Targ)
przystanek autobusowy poza stacją (Szaflary --> Szaflary)
przystanek autobusowy poza stacją (Szaflary Wieś --> Szaflary Wieś)
przystanek autobusowy poza stacją (Biały Dunajec --> Biały Dunajec)
przystanek autobusowy poza stacją (Poronin --> Poronin)
przystanek autobusowy poza stacją (Zakopane --> Zakopane)
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
Przewóz rowerów niemożliwy
Przewozy Regionalne

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.