DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 40855

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Katowice   06:30 KS 40855
Katowice Załęże 06:33 06:33  
Chorzów Batory 06:37 06:38  
Świętochłowice 06:40 06:40  
Ruda Chebzie 06:44 06:45  
Ruda Śląska 06:47 06:47  
Zabrze 06:51 06:52  
Gliwice 06:59    
Dni kursowania:
kursuje 14. Lut 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Śląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.