DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 61353

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Eberswalde Hbf   05:56 RB 61353
Britz 06:01 06:01  
Golzow(Eberswalde) 06:06 06:06  
Alt Hüttendorf 06:11 06:11  
Joachimsthal Kaiserbahnhof 06:14 06:14  
Joachimsthal 06:17 06:22  
Friedrichswalde(bei Eberswalde) 06:30 06:30  
Ringenwalde(Templin) 06:34 06:34  
Götschendorf 06:39 06:39  
Milmersdorf 06:43 06:43  
Templin-Ahrensdorf 06:49 06:49  
Templin Stadt 06:57    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx  x xx x
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut    xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxx   xxxx  xx 
Maj  xx xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxx
Cze   xxxxx  xxxx xxxxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xx x xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lis x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Gru  xxxxx  xxxxx             
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przystanek na żądanie (Golzow(Eberswalde) --> Golzow(Eberswalde))
przystanek na żądanie (Joachimsthal Kaiserbahnhof --> Joachimsthal Kaiserbahnhof)
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.