DP
Pociągi/linie

Wybór

BUS11824

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Terespol   06:16 BUS11824
Kobylany 06:26 06:26  
Małaszewicze 06:30 06:30  
Dobrynka 06:49 06:50  
Chotyłów 07:00 07:10 R 11824
Perkowice 07:14 07:14  
Ogrodniki 07:17 07:17  
Biała Podlaska 07:25 07:26  
Porosiuki 07:31 07:32  
Sokule 07:37 07:37  
Szachy 07:40 07:40  
Sitno 07:43 07:43  
Międzyrzec Podlaski 07:47 07:48  
Misie 07:53 07:53  
Brzozowica 07:57 07:58  
Szaniawy 08:01 08:02  
Matysy 08:05 08:05  
Łuków Zapowiednik 08:09 08:10  
Łuków 08:12    
Dni kursowania:
kursuje 9. Kwi do 4. Cze 2019 Pn, Wt; 8. Maj do 7. Cze 2019 Pn - Pt; oprócz 15. do 30. Kwi 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
połączenie autobusowe (Terespol --> Chotyłów)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Chotyłów --> Łuków)
przystanek autobusowy poza stacją (Terespol --> Terespol)
przystanek autobusowy poza stacją (Kobylany --> Kobylany)
przystanek autobusowy poza stacją (Małaszewicze --> Małaszewicze)
przystanek autobusowy poza stacją (Dobrynka --> Dobrynka)
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy (Terespol --> Chotyłów)
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich (Chotyłów --> Łuków)
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Chotyłów --> Łuków)
gniazdko dla laptopów (Chotyłów --> Łuków)
klimatyzacja (Chotyłów --> Łuków)
Wifi (Chotyłów --> Łuków)
dostęp dla wózków inwalidzkich (Chotyłów --> Łuków)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.