DP
Pociągi/linie

Wybór

R 67637 14.09.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Węgliniec   17:42 R 67637 V/6z
Stary Węgliniec 17:48 17:48   I/1
Jagodzin 17:56 17:57   I/1
Ruszów 18:04 18:05   II/1
Okrąglica 18:10 18:11   I/1
Iłowa Żagańska 18:18 18:19   I/1
Konin Żagański 18:23 18:24   I/1
Jankowa Żagańska 18:26 18:27   I/1
Żary Kunice 18:30 18:30   II/1
Żary 18:36     II/6
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 26.09.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.