DP
Pociągi/linie

Wybór

R 95982 17.07.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Kościerzyna   09:20 R 95982 II/5
Garczyn 09:26 09:27   I/1
Łubiana 09:30 09:30   I/1
Lipusz 09:37 09:37   I/1
Lipuska Huta 09:41 09:41   I/1
Kalisz Kaszubski 09:45 09:45   I/1
Dziemiany Kaszubskie 09:49 09:50   I/1
Raduń 09:56 09:57   I/1
Lubnia 10:03 10:03   I/1
Brusy 10:12 10:12   I/1
Żabno koło Chojnic 10:17 10:17   I/1
Męcikał 10:22 10:23   I/1
Powałki 10:36 10:36   I/1
Chojnice 10:46     III/12
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 26.09.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.