DP
Pociągi/linie

Wybór

R 50702 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Chojnice   04:35 R 50702
Krojanty 04:40 04:41  
Rytel 04:45 04:46  
Rytel Wieś 04:49 04:49  
Gutowiec 04:54 04:55  
Czersk 05:01 05:02  
Łąg 05:07 05:08  
Czarna Woda 05:12 05:13  
Kamienna Karczma 05:17 05:17  
Kaliska 05:22 05:23  
Bytonia 05:26 05:27  
Zblewo 05:30 05:31  
Pinczyn 05:34 05:34  
Piesienice 05:37 05:38  
Starogard Gdański 05:45 05:46  
Szpęgawsk 05:51 05:51  
Swarożyn 05:55 05:56  
Rokitki Tczewskie 06:01 06:02  
Tczew 06:08    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 10.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.