DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK51102 WYBRZEŻE

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   09:45 TLK51102 WYBRZEŻE
Sopot 09:53 09:54  
Gdańsk Oliwa 09:57 09:58  
Gdańsk Wrzeszcz 10:02 10:03  
Gdańsk Główny 10:08 10:11  
Pruszcz Gdański 10:19 10:20  
Tczew 10:34 10:35  
Malbork 10:48 10:49  
Prabuty 11:12 11:13  
Susz 11:20 11:21  
Iława Główna 11:36 11:37  
Działdowo 12:11 12:12  
Mława 12:23 12:24  
Ciechanów 12:54 12:55  
Nasielsk 13:18 13:19  
Modlin 13:30 13:40  
Nowy Dwór Mazowiecki 13:45 13:46  
Legionowo 13:58 13:59  
Warszawa Wschodnia 14:17 14:19  
Warszawa Centralna 14:25 14:29  
Warszawa Zachodnia 14:33    
Dni kursowania:
kursuje 10. Cze do 1. Wrz 2018; oprócz 16., 17. Cze 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
przewóz przesyłek konduktorskich (Gdynia Główna --> Warszawa Centralna)
sprzedaż napojów i przekąsek z wózka minibar
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.07.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.