DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Rödermark-Ober Roden

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Frankfurt(Main)Hbf   15:46 S 1
Frankfurt(Main)Süd 15:52 15:52  
Offenbach(Main)Hbf 15:56 16:02  
Offenbach(Main)Ost 16:05 16:08  
Offenbach-Bieber 16:10 16:10  
Offenbach-Waldhof 16:12 16:13  
Obertshausen(Kr Of) 16:15 16:15  
Rodgau-Weiskirchen 16:18 16:18  
Rodgau-Hainhausen 16:20 16:20  
Rodgau-Jügesheim 16:22 16:22  
Rodgau-Dudenhofen 16:24 16:25  
Rodgau-Nieder Roden 16:26 16:27  
Rodgau-Rollwald 16:29 16:30  
Rödermark-Ober Roden 16:33    
Dni kursowania:
kursuje 23. Cze do 5. Sie 2018
Dalsze informacje:
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.03.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.