DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 2312

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart Hbf   11:37 IC 2312
Vaihingen(Enz) 11:53 11:55  
Heidelberg Hbf 12:23 12:25  
Mannheim Hbf 12:37 12:39  
Mainz Hbf 13:18 13:20  
Koblenz Hbf 14:11 14:13  
Bonn Hbf 14:44 14:46  
Köln Hbf 15:05 15:09  
Düsseldorf Hbf 15:40 15:42  
Duisburg Hbf 15:53 15:55  
Essen Hbf 16:08 16:10  
Münster(Westf)Hbf 16:54 16:57  
Osnabrück Hbf 17:21 17:23  
Hamburg-Harburg 19:02    
Hamburg Hbf 19:14    
Hamburg Dammtor 19:20    
Hamburg-Altona 19:29    
Dni kursowania:
kursuje 9. do 20. Kwi 2018 Pn - So
Dalsze informacje:
bistro pokładowe
przewóz rowerów z obowiązkiem rezerwacji

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 26.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.