DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 32467

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wuppertal-Oberbarmen   16:38 RB 32467
Wuppertal-Barmen 16:40 16:41  
Wuppertal Hbf 16:45 16:46  
Wuppertal-Vohwinkel 16:51 16:52  
Gruiten 16:56 16:56  
Haan 16:59 17:00  
Solingen Hbf 17:03 17:04  
Leichlingen 17:08 17:09  
Opladen 17:12 17:12  
Leverkusen-Schlebusch 17:15 17:16  
Köln-Mülheim 17:23 17:24  
Köln Messe/Deutz 17:29 17:30  
Köln Hbf 17:33 17:36  
Köln West 17:41 17:41  
Köln Süd 17:44 17:44  
Hürth-Kalscheuren 17:48 17:49  
Brühl 17:52 17:53  
Sechtem 17:56 17:57  
Roisdorf 18:01 18:02  
Bonn Hbf 18:06 18:08  
Bonn UN Campus 18:10 18:11  
Bonn-Bad Godesberg 18:14 18:14  
Bonn-Mehlem 18:17    
Dni kursowania:
kursuje 30. Mar 2019
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
gniazdko dla laptopów
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.