DP
Pociągi/linie

Wybór

SWE87357

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bad Griesbach(Schwarzwald)   06:10 SWE87357
Bad Peterstal 06:14 06:14  
Löcherberg 06:18 06:18  
Ibach 06:21 06:21  
Oppenau 06:24 06:26  
Ramsbach Birkhof 06:29 06:29  
Ramsbach Höfle 06:31 06:31  
Hubacker 06:33 06:33  
Lautenbach(Baden) 06:36 06:36  
Oberkirch-Köhlersiedlung 06:38 06:38  
Oberkirch 06:40 06:42  
Zusenhofen 06:47 06:47  
Appenweier 06:52 06:52  
Offenburg 07:00 07:02  
Offenburg Kreisschulzentrum 07:05 07:05  
Gengenbach 07:10 07:10  
Biberach(Baden) 07:16 07:16  
Steinach(Baden) 07:21 07:21  
Haslach 07:24 07:24  
Hausach 07:29 07:32  
Wolfach 07:37 07:37  
Halbmeil 07:42 07:42  
Schiltach 07:47 07:47  
Schiltach Mitte 07:49 07:49  
Schenkenzell 07:53 07:53  
Alpirsbach 07:57 08:00  
Loßburg-Rodt 08:10 08:10  
Freudenstadt Hbf 08:16    
Dni kursowania:
kursuje 15. Gru 2018 do 14. Gru 2019 So; także 24., 31. Gru 2018
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
pomocy przy wsiadaniu udziela kierownik pociągu w 1.wagonie tel.: +49 07821 270290

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.