DP
Pociągi/linie

Wybór

Bus SEV Kierunek: Kranichfeld

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Weimar   23:18 Bus SEV
Weimar West 23:23 23:23  
Weimar Berkaer Bf 23:26 23:27  
Nohra(Weimar) 23:32 23:32  
Obergrunstedt 23:34 23:34  
Holzdorf(b Weimar) 23:38 23:38  
Legefeld 23:41 23:41  
Hetschburg 23:46 23:46  
Bad Berka Zeughausplatz 23:52 23:52  
Bad Berka 23:54 23:54  
München(Bad Berka) 23:59 23:59  
Tannroda 00:02 00:02  
Kranichfeld 00:08    
Dni kursowania:
kursuje 4. Maj 2018
Dalsze informacje:
zastępcza komunikacja szynowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.