DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90220

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   06:18 R 90220
Bydgoszcz Leśna 06:22 06:23  
Bydgoszcz Bielawy 06:25 06:25  
Bydgoszcz Wschód 06:28 06:29  
Solec Kujawski 06:38 06:39  
Cierpice Kąkol 06:50 06:51  
Toruń Kluczyki 06:58 06:59  
Toruń Główny 07:03 07:04 R 90221
Toruń Miasto 07:07 07:07  
Toruń Wschodni 07:10 07:11  
Papowo Toruńskie 07:17 07:18  
Turzno 07:22 07:22  
Kamionki Jezioro 07:26 07:26  
Rychnowo Wielkie 07:29 07:29  
Kowalewo Pomorskie 07:33 07:34  
Zieleń 07:39 07:39  
Wąbrzeźno 07:44 07:44  
Książki 07:51 07:51  
Jabłonowo Pomorskie 07:59 08:00  
Ostrowite koło Jabłonowa 08:06 08:06  
Lipinki 08:10 08:11  
Biskupiec Pomorski 08:15 08:16  
Jamielnik 08:22 08:22  
Iława Główna 08:29 08:32  
Rudzienice Suskie 08:38 08:39  
Pikus 08:43 08:43  
Samborowo 08:48 08:48  
Ostróda 08:55 08:56  
Lubajny 09:00 09:01  
Stare Jabłonki 09:05 09:06  
Biesal 09:13 09:14  
Unieszewo 09:19 09:19  
Naterki 09:23 09:24  
Olsztyn Zachodni 09:29 09:30  
Olsztyn Główny 09:33    
Dni kursowania:
kursuje 13. do 16. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.