DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80387

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stargard   07:12 R 80387
Grzędzice Stargardzkie 07:16 07:16  
Miedwiecko 07:19 07:20  
Reptowo 07:23 07:24  
Szczecin Zdunowo 07:28 07:29  
Szczecin Dąbie 07:33 07:34  
Szczecin Zdroje 07:36 07:37  
Szczecin Port Centralny 07:44 07:44  
Szczecin Główny 07:48    
Dni kursowania:
kursuje 22. Paź do 7. Gru 2018 Pn - Pt; oprócz 1., 2. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.