DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK87102

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gorzów Wielkopolski Wschodni   15:22 TLK87102
Strzelce Krajeńskie Wschód 15:46 15:47  
Nowe Drezdenko 16:00 16:01  
Krzyż 16:13 16:25  
Wronki 16:46 16:47  
Szamotuły 16:59 17:01  
Poznań Główny 17:24 17:44 TLK71102
Gniezno 18:11 18:14  
Inowrocław Rąbinek 18:47 18:48  
Piotrków Kujawski 19:08 19:09  
Babiak 19:23 19:24  
Kutno 20:01 20:02  
Łowicz Główny 20:30 20:33  
Sochaczew 20:54 20:55  
Warszawa Zachodnia 21:24 21:25  
Warszawa Centralna 21:29 21:35  
Warszawa Wschodnia 21:41    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    x    |    |    |x   | 
Sty x   |    x  xxx  x | x  |x  x| 
Lut  x x| x x|xx  xx   x  xx| x  | 
Mar  xxx|x   |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą (Poznań Główny --> Warszawa Wschodnia)
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz przesyłek konduktorskich (Poznań Główny --> Warszawa Centralna)
tylko 2 kl. (Gorzów Wielkopolski Wschodni --> Poznań Główny)
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 10.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.