DP
Pociągi/linie

Wybór

R 5189, Kierunek: Skjern st (Esbjerg st --> Skjern st)
R 5696, Kierunek: Herning st (Skjern st --> Herning st)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Esbjerg st   21:36 R 5189
Spangsbjerg st 21:39 21:39  
Gjesing st 21:41 21:42  
Guldager st 21:45 21:45  
Varde Kaserne st 21:52 21:52  
Varde st 21:54 22:00  
Varde Nord st 22:02 22:03  
Sig st(DK) 22:08 22:08  
Tistrup st 22:13 22:13  
Gaarde st(DK) 22:18 22:18  
Oelgod st 22:23 22:23  
Tarm st 22:32 22:33  
Skjern st 22:37 22:46 R 5696
Borris st 22:54 22:54  
Troldhede st 23:00 23:01  
Kibaek st 23:07 23:07  
Studsgaard st 23:13 23:14  
Herning Messecenter st 23:17 23:18  
Herning st 23:21    
Dni kursowania:
kursuje 15. Gru 2017 do 20. Lip 2018 Pt; oprócz 30. Mar 2018, 27. Kwi 2018; także 26. Kwi 2018, 9. Maj 2018
Dalsze informacje:
przystanek na żądanie (Spangsbjerg st --> Spangsbjerg st)
przystanek na żądanie (Gjesing st --> Gjesing st)
przystanek na żądanie (Varde Kaserne st --> Varde Kaserne st)
przystanek na żądanie (Varde Nord st --> Varde Nord st)
przystanek na żądanie (Sig st(DK) --> Sig st(DK))
przystanek na żądanie (Gaarde st(DK) --> Gaarde st(DK))
przystanek na żądanie (Troldhede st --> Troldhede st)
przystanek na żądanie (Studsgaard st --> Studsgaard st)
przystanek na żądanie (Herning Messecenter st --> Herning Messecenter st)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona ( 4. Maj do 20. Lip 2018 Pt; także 15. Gru 2017, 9. Maj 2018)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.