DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK81156 PARSĘTA

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Kołobrzeg   12:50 TLK81156 PARSĘTA
Ustronie Morskie 13:03 13:04  
Koszalin 13:32 13:40  
Sławno 14:05 14:17  
Słupsk 14:44 14:58  
Lębork 15:48 15:54  
Wejherowo 16:31 16:32  
Rumia 16:42 16:43  
Gdynia Główna 16:54 16:58  
Sopot 17:06 17:07  
Gdańsk Oliwa 17:11 17:12  
Gdańsk Wrzeszcz 17:15 17:16  
Gdańsk Główny 17:21 17:24  
Tczew 17:44 17:45  
Malbork 18:00 18:01  
Iława Główna 18:42 18:43  
Działdowo 19:18 19:27  
Mława 19:38 19:39  
Ciechanów 19:58 19:59  
Nasielsk 20:21 20:22  
Modlin 20:32 20:33  
Nowy Dwór Mazowiecki 20:38 20:39  
Legionowo 20:50 20:51  
Warszawa Wschodnia 21:07 21:09  
Warszawa Centralna 21:15 21:20  
Warszawa Zachodnia 21:24    
Dni kursowania:
kursuje 3. Cze 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przewóz przesyłek konduktorskich (Kołobrzeg --> Warszawa Centralna)
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.09.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.