DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK53174

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   19:09 TLK53174
Sopot 19:18 19:19  
Gdańsk Oliwa 19:23 19:24  
Gdańsk Wrzeszcz 19:28 19:29  
Gdańsk Główny 19:33 19:36  
Tczew 19:56 19:57  
Malbork 20:10 20:11  
Prabuty 20:32 20:33  
Iława Główna 20:53 20:54  
Działdowo 21:29 21:30  
Mława 21:41 21:42  
Ciechanów 22:01 22:02  
Nowy Dwór Mazowiecki 22:38 22:40  
Legionowo 22:50 22:52  
Warszawa Wschodnia 23:07 23:09  
Warszawa Centralna 23:15 23:20  
Warszawa Zachodnia 23:24 23:25  
Kraków Główny 02:26 02:38  
Sucha Beskidzka Zamek 03:42 03:44  
Maków Podhalański 03:50 03:52  
Chabówka 04:21 04:36  
Nowy Targ 05:03 05:06  
Poronin 05:20 05:22  
Zakopane 05:32    
Dni kursowania:
kursuje 2., 9. Lut 2018
Dalsze informacje:
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz przesyłek konduktorskich
tylko 2 kl.
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.