DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95815 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   20:00 SKM95815 L3
Gdańsk Główny 20:02 20:03  
Gdańsk Stocznia 20:05 20:05  
Gdańsk Politechnika 20:07 20:07  
Gdańsk Wrzeszcz 20:10 20:10  
Gdańsk Zaspa 20:12 20:12  
Gdańsk Przymorze 20:15 20:15  
Gdańsk Oliwa SKM 20:17 20:17  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 20:19 20:19  
Sopot Wyścigi 20:21 20:21  
Sopot 20:24 20:24  
Sopot Kamienny Potok 20:26 20:26  
Gdynia Orłowo 20:29 20:29  
Gdynia Redłowo 20:32 20:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 20:35 20:35  
Gdynia Główna 20:37 20:38  
Gdynia Stocznia 20:40 20:40  
Gdynia Grabówek 20:43 20:43  
Gdynia Leszczynki 20:45 20:45  
Gdynia Chylonia 20:48 20:48  
Gdynia Cisowa 20:49 20:49  
Rumia Janowo 20:54 20:54  
Rumia 20:57 20:57  
Reda 21:01 21:01  
Reda Pieleszewo 21:04 21:04  
Wejherowo Śmiechowo 21:07 21:07  
Wejherowo-Nanice 21:09 21:09  
Wejherowo 21:12 21:20  
Gościcino Wejherowskie 21:24 21:24  
Luzino 21:30 21:30  
Strzebielino Morskie 21:34 21:34  
Bożepole Wielkie 21:45 21:45  
Godętowo 21:50 21:50  
Lębork Mosty 21:55 21:55  
Lębork 21:59    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    |xxxxxx xxxxxx | xxxx 
Sty  xxxx  xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxx
Lut xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx|xxx | 
Mar xxx xxxxxx    |    |    |    | 
Cze     |    |xxxxxx xxxxx  |    | 
Wrz   xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx| 
Paź xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxx
Lis xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx|xxxxx 
Gru x xxxxxx |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.