DP
Pociągi/linie

Wybór

KS 40855

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Katowice   06:36 KS 40855
Katowice Załęże 06:39 06:39  
Chorzów Batory 06:42 06:43  
Świętochłowice 06:45 06:45  
Ruda Chebzie 06:48 06:49  
Ruda Śląska 06:51 06:51  
Zabrze 06:55 06:56  
Gliwice 07:03    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Mar     |    | x xxx  xxxx  |x xxx 
Kwi   xxxx   xxxx |xxx x  xxxxx  | 
Maj     | xxx|x  xxxxx |xxxxx  xxx 
Cze    xxxxx |    |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Śląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.