DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90711 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Olsztyn Główny   20:42 R 90711 IV/4
Olsztyn Zachodni 20:44 20:45   III/1
Gutkowo 20:50 20:51   I/1
Jonkowo 20:57 20:57   I/1
Godki 21:00 21:01   I/1
Wołowno 21:04 21:05   I/1
Gamerki Wielkie 21:12 21:19   I/1
Kozia Góra 21:23 21:23   I/1
Żabi Róg 21:28 21:29   I/1
Morąg Kolonia 21:34 21:35   I/1
Morąg 21:39     III/1
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.01.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.