DP
Pociągi/linie

Wybór

17.04.18 R 25460, Kierunek: Albate-Camerlata (Varese --> Arcisate)
R 40, Kierunek: Albate-Camerlata (Arcisate --> Cantello Gaggiolo)
S 40, Kierunek: Albate-Camerlata (Cantello Gaggiolo --> Mendrisio)
S 40, Kierunek: Albate-Camerlata (Mendrisio --> Chiasso)
R 40, Kierunek: Albate-Camerlata (Chiasso --> Como S. Giovanni)
R 25461, Kierunek: Albate-Camerlata (Como S. Giovanni --> Albate-Camerlata)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Varese   08:06  
Induno-Olona 08:09 08:10  
Arcisate 08:13 08:14  
Cantello Gaggiolo 08:18 08:19 R 25460 S40
Stabio 08:22 08:23  
Mendrisio 08:27 08:32 R 40 S40
Balerna 08:36 08:36 S 40 S40
Chiasso 08:40 08:43  
Como S. Giovanni 08:47 08:48 S 40 S40
Albate-Camerlata 08:53    
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Varese --> Arcisate, So, Nd także 25. Kwi 2018, 1. Maj 2018, 15. Sie 2018, 1. Lis 2018)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona (Como S. Giovanni --> Albate-Camerlata, So, Nd także 25. Kwi 2018, 1. Maj 2018, 15. Sie 2018, 1. Lis 2018)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Arcisate --> Mendrisio)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Mendrisio --> Como S. Giovanni)
miejsce postoju wózków inwalidzkich (Varese --> Cantello Gaggiolo, codziennie )
miejsce postoju wózków inwalidzkich (Chiasso --> Albate-Camerlata, codziennie )

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.