DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95803 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   10:00 SKM95803 L3
Gdańsk Główny 10:02 10:03  
Gdańsk Stocznia 10:05 10:05  
Gdańsk Politechnika 10:07 10:07  
Gdańsk Wrzeszcz 10:09 10:10  
Gdańsk Zaspa 10:12 10:12  
Gdańsk Przymorze 10:15 10:15  
Gdańsk Oliwa SKM 10:17 10:17  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 10:19 10:19  
Sopot Wyścigi 10:21 10:21  
Sopot 10:23 10:24  
Sopot Kamienny Potok 10:26 10:26  
Gdynia Orłowo 10:29 10:29  
Gdynia Redłowo 10:31 10:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 10:34 10:35  
Gdynia Główna 10:37 10:38  
Gdynia Stocznia 10:39 10:40  
Gdynia Grabówek 10:43 10:43  
Gdynia Leszczynki 10:45 10:45  
Gdynia Chylonia 10:47 10:48  
Gdynia Cisowa 10:49 10:49  
Rumia Janowo 10:53 10:54  
Rumia 10:56 10:57  
Reda 11:01 11:01  
Reda Pieleszewo 11:04 11:04  
Wejherowo Śmiechowo 11:07 11:07  
Wejherowo-Nanice 11:09 11:10  
Wejherowo 11:13 11:14  
Gościcino Wejherowskie 11:18 11:18  
Luzino 11:23 11:24  
Strzebielino Morskie 11:28 11:28  
Bożepole Wielkie 11:32 11:32  
Godętowo 11:38 11:44  
Lębork Mosty 11:48 11:48  
Lębork 11:52    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Mar     |    |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Kwi     |  xxxxx  xxxxx|  xxxx  xx 
Maj     |xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx| xxx|    |    | 
Wrz  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Paź xxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx | xxxx  xxxxx  xxxxx| 
Gru  xxxxx  xxxxx |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.