DP
Pociągi/linie

Wybór

S 6 Kierunek: Stuttgart Schwabstr.

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Weil der Stadt   20:33 S 6
Malmsheim 20:35 20:35  
Renningen 20:37 20:41  
Rutesheim 20:43 20:44  
Leonberg 20:47 20:47  
Höfingen 20:50 20:51  
Ditzingen 20:54 20:54  
Weilimdorf 20:56 20:56  
Korntal 20:58 20:59  
Neuwirtshaus(Porscheplatz) 21:01 21:01  
Stuttgart-Zuffenhausen 21:03 21:04  
Stuttgart-Feuerbach 21:06 21:06  
Stuttgart Nord 21:08 21:09  
Stuttgart Hbf (tief) 21:12 21:13  
Stuttgart Stadtmitte 21:14 21:15  
Stuttgart Feuersee 21:16 21:16  
Stuttgart Schwabstr. 21:18    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; 12. Sty do 7. Kwi 2019 Pn - Pt; oprócz 24. Gru 2018 (Weil der Stadt --> Ditzingen) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; 12. Sty do 24. Mar 2019 Pn - Pt; oprócz 24. Gru 2018 (Ditzingen --> Stuttgart-Zuffenhausen) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; 12. Sty do 24. Mar 2019 Pn - Pt; oprócz 24. Gru 2018, 1., 2. Cze 2019 (Stuttgart-Zuffenhausen --> Stuttgart Schwabstr.)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.