DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80363

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Choszczno   05:25 R 80363
Ziemomyśl 05:30 05:30  
Dolice 05:35 05:36  
Morzyca 05:39 05:40  
Kolin 05:43 05:43  
Strzebielewo Pyrzyckie 05:45 05:45  
Witkowo Pyrzyckie 05:48 05:49  
Stargard 05:54 05:55  
Grzędzice Stargardzkie 05:59 06:00  
Miedwiecko 06:03 06:03  
Reptowo 06:07 06:08  
Szczecin Zdunowo 06:13 06:14  
Szczecin Dąbie 06:20 06:21  
Szczecin Zdroje 06:23 06:24  
Szczecin Port Centralny 06:31 06:31  
Szczecin Główny 06:34    
Dni kursowania:
kursuje 11. Sty do 8. Mar 2019 Pn - Pt
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.