DP
Pociągi/linie

Wybór

EIC 1355 LAJKONIK

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Warszawa Wschodnia   16:34 EIC 1355 LAJKONIK
Warszawa Centralna 16:40 16:48  
Warszawa Zachodnia 16:52 16:53  
Idzikowice      
Opoczno Południe 17:51 17:52  
Kraków Główny 19:21 19:24  
Kraków Płaszów 19:32 19:33  
Tarnów 20:19 20:21  
Dębica 20:38 20:39  
Rzeszów Główny 21:06 21:08  
Jarosław 21:38 21:39  
Przemyśl Zasanie 22:08 22:09  
Przemyśl Główny 22:13    
Dni kursowania:
kursuje 4. Sty 2019, 1. Lut 2019
Dalsze informacje:
PKP Intercity
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
wagon gastronomiczny
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
rezerwacja miejsc
przedział menedżerski
klimatyzacja
wagon rodzinny z przedziałem dla dzieci
przewóz przesyłek konduktorskich

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.