DP
Pociągi/linie

Wybór

R 30486 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Saronno   22:05 R 30486
Saronno Sud 22:08 22:09  
Ceriano Laghetto-Solaro 22:12 22:13  
Ceriano Laghetto-Groane 22:14 22:15  
Cesano Maderno-Groane 22:18 22:19  
Cesano Maderno 22:21 22:22  
Seveso-Baruccana 22:23 22:24  
Seregno 22:29 22:34  
Desio 22:38 22:39 R 24171
Lissone-Muggio 22:41 22:42  
Monza 22:46 22:47  
Sesto S. Giovanni 22:52 22:53  
Milano Greco Pirelli 22:57 22:58  
Milano Porta Garibaldi 23:04    
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.01.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.