DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43304

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Katowice   16:35 R 43304
Katowice Zawodzie 16:38 16:39  
Katowice Szopienice Południowe 16:41 16:42  
Mysłowice 16:48 16:49  
Jaworzno Szczakowa 17:02 17:03 R 43305
Jaworzno Ciężkowice 17:10 17:10  
Balin 17:17 17:18  
Trzebinia 17:28 17:29  
Dulowa 17:37 17:37  
Wola Filipowska 17:44 17:44  
Krzeszowice 17:52 17:52  
Rudawa 17:59 18:00  
Zabierzów 18:04 18:05  
Kraków Business Park 18:07 18:07  
Kraków Mydlniki Wapiennik 18:09 18:10  
Kraków Mydlniki 18:11 18:12  
Kraków Łobzów 18:17 18:17  
Kraków Główny 18:22    
Dni kursowania:
kursuje 9. Cze do 14. Gru 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
klimatyzacja
Wifi
dostęp dla wózków inwalidzkich

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.