DP
Pociągi/linie

Wybór

SWE87351

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Offenburg   04:58 SWE87351
Offenburg Kreisschulzentrum 05:00 05:01  
Gengenbach 05:06 05:06  
Biberach(Baden) 05:11 05:12  
Steinach(Baden) 05:16 05:16  
Haslach 05:19 05:19  
Hausach 05:24 05:25  
Wolfach 05:30 05:30  
Halbmeil 05:35 05:35  
Schiltach 05:40 05:40  
Schiltach Mitte 05:42 05:42  
Schenkenzell 05:46 05:46  
Alpirsbach 05:51 05:51  
Loßburg-Rodt 06:01 06:01  
Freudenstadt Hbf 06:07    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx    xx  
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxx   xxxx  xx 
Maj  xx xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxx
Cze   xxxxx  xxxx xxxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xx x xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Gru  xxxxx  xxxxx             
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
pomocy przy wsiadaniu udziela kierownik pociągu w 1.wagonie tel.: +49 07821 270290

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.