DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99308

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Otwock   06:33 SKW99308
Świder 06:35 06:36  
Józefów 06:38 06:39  
Michalin 06:41 06:41  
Warszawa Falenica 06:43 06:44  
Warszawa Miedzeszyn 06:46 06:46  
Warszawa Radość 06:48 06:49  
Warszawa Międzylesie 06:51 06:52  
Warszawa Anin 06:53 06:54  
Warszawa Wawer 06:56 06:56  
Warszawa Gocławek 06:58 06:59  
Warszawa Olszynka Grochowska 07:01 07:02  
Warszawa Wschodnia 07:06 07:11  
Warszawa Stadion 07:13 07:13  
Warszawa Powiśle 07:15 07:16  
Warszawa Śródmieście PKP 07:18 07:20  
Warszawa Ochota 07:21 07:22  
Warszawa Zachodnia 07:25    
Dni kursowania:
kursuje 2. do 23. Wrz 2018 So, Nd
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.