DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59780

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wejherowo   16:52 SKM59780
Wejherowo-Nanice 16:54 16:54  
Wejherowo Śmiechowo 16:56 16:56  
Reda Pieleszewo 16:59 16:59  
Reda 17:02 17:03  
Rumia 17:07 17:08  
Rumia Janowo 17:10 17:10  
Gdynia Cisowa 17:14 17:14  
Gdynia Chylonia 17:16 17:17  
Gdynia Leszczynki 17:18 17:19  
Gdynia Grabówek 17:20 17:21  
Gdynia Stocznia 17:23 17:24  
Gdynia Główna 17:26 17:27  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 17:28 17:29  
Gdynia Redłowo 17:31 17:32  
Gdynia Orłowo 17:34 17:34  
Sopot Kamienny Potok 17:37 17:37  
Sopot 17:40 17:41  
Sopot Wyścigi 17:42 17:43  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 17:44 17:45  
Gdańsk Oliwa SKM 17:46 17:49  
Gdańsk Przymorze 17:50 17:51  
Gdańsk Zaspa 17:53 17:53  
Gdańsk Wrzeszcz 17:55 17:55  
Gdańsk Politechnika 17:57 17:57  
Gdańsk Stocznia 17:59 18:00  
Gdańsk Główny 18:02 18:03  
Gdańsk Śródmieście 18:05    
Dni kursowania:
kursuje 18., 25. Mar 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.