DP
Pociągi/linie

Wybór

S 6 Kierunek: Weil der Stadt

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Stuttgart Schwabstr.   00:42 S 6
Stuttgart Feuersee 00:44 00:44  
Stuttgart Stadtmitte 00:45 00:46  
Stuttgart Hbf (tief) 00:47 00:48  
Stuttgart Nord 00:51 00:51  
Stuttgart-Feuerbach 00:53 00:54  
Stuttgart-Zuffenhausen 00:56 00:57  
Neuwirtshaus(Porscheplatz) 00:58 00:58  
Korntal 01:01 01:01  
Weilimdorf 01:03 01:03  
Ditzingen 01:06 01:06  
Höfingen 01:09 01:09  
Leonberg 01:13 01:13  
Rutesheim 01:16 01:16  
Renningen 01:19 01:22  
Malmsheim 01:24 01:24  
Weil der Stadt 01:27    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxx   xxx   xxx    xx
Lut x   xxxx   xxx    xxxx  xx  
Mar xx  xxxxx  xxxx   xxxx  xxxxx
Kwi xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx
Cze x   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx 
Gru xx xxxxxxxxxxx            
(Stuttgart Schwabstr. --> Ditzingen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxx   xxx   xxx    xx
Lut x   xxxx   xxx    xxxx  xx  
Mar xx  xxxxx  xxxx   xxxx  xxx 
Kwi  xxxx    xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx
Cze x   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx 
Gru xx xxxxxxxxxxx            
(Ditzingen --> Renningen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxx   xxx   xxx    xx
Lut x   xxxx   xxx    xxxx  xx  
Mar xx  xxxxx  xxxx   xxxx  xxx 
Kwi  xxxx    xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx
Cze x   xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx 
Gru xx xxxxxxxxxxx            
(Renningen --> Weil der Stadt)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.