DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99372

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Świder   22:55 SKW99372
Józefów 22:58 22:58  
Michalin 23:00 23:01  
Warszawa Falenica 23:06 23:06  
Warszawa Miedzeszyn 23:08 23:09  
Warszawa Radość 23:11 23:11  
Warszawa Międzylesie 23:14 23:14  
Warszawa Anin 23:16 23:16  
Warszawa Wawer 23:18 23:19  
Warszawa Gocławek 23:21 23:21  
Warszawa Olszynka Grochowska 23:24 23:24  
Warszawa Wschodnia 23:29 23:30  
Warszawa Stadion 23:32 23:33  
Warszawa Powiśle 23:35    
Dni kursowania:
kursuje 11. do 18. Mar 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.