DP
Pociągi/linie

Wybór

ICE 611

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Düsseldorf Hbf   14:14 ICE 611
Köln Hbf 14:40 14:43  
Bonn Hbf 15:01 15:03  
Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 16:49 16:52  
Mannheim Hbf 17:23 17:31  
Stuttgart Hbf 18:08 18:14  
Ulm Hbf 19:08 19:10  
Augsburg Hbf 19:53 19:55  
München-Pasing 20:19    
München Hbf 20:28    
Dni kursowania:
kursuje 1., 2. Wrz 2018
Dalsze informacje:
prawdopodobna duża frekwencja (Köln Hbf --> Frankfurt(M) Flughafen Fernbf)
restauracja pokładowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.