DP
Pociągi/linie

Wybór

IC 84101 BARNIM 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Szczecin Główny   13:50 IC 84101 BARNIM
Szczecin Dąbie 14:03 14:04  
Stargard 14:22 14:23  
Choszczno 14:47 14:48  
Dobiegniew 15:06 15:07  
Krzyż 15:22 15:23  
Wronki 15:42 15:43  
Szamotuły 15:56 15:58  
Poznań Główny 16:23 16:26  
Kościan 16:54 17:06  
Leszno 17:37 17:41  
Rawicz 18:07 18:08  
Żmigród 18:21 18:22  
Oborniki Śląskie 18:35 18:36  
Wrocław Mikołajów 18:50 18:51  
Wrocław Główny 18:57 19:17  
Oława 19:33 19:34  
Brzeg 19:44 19:45  
Opole Główne 20:09 20:11  
Strzelce Opolskie 20:34 20:35  
Gliwice 21:03 21:04  
Zabrze 21:12 21:13  
Katowice 21:29    
Dalsze informacje:
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
wagon gastronomiczny
przewóz przesyłek konduktorskich
klimatyzacja
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.