DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 95860 R91 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Raciąż   04:19 KM 95860 R91
Kaczorowo 04:27 04:27  
Baboszewo 04:36 04:37  
Arcelin 04:42 04:43  
Płońsk 04:51 04:52  
Dalanówek 05:00 05:00  
Wkra 05:08 05:08  
Cieksyn 05:15 05:15  
Nasielsk 05:27    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.