DP
Pociągi/linie

Wybór

R 66456 15.11.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Głogów   05:33 R 66456 I/16
Krzepów 05:39 05:39   I/2
Grębocice 05:46 05:46   II/2
Rudna Gwizdanów 05:54 05:54   I/2
Rudna Miasto 05:57 05:58   II/2
Chełmek Wołowski 06:05 06:06   II/2
Ścinawa 06:11 06:11   I/2
Małowice Wołowskie 06:17 06:18   II/2
Orzeszków 06:21 06:21   II/2
Wołów 06:31 06:31   I/2
Łososiowice 06:35 06:36   II/2
Brzeg Dolny 06:40 06:41   II/2
Księginice 06:45 06:45   II/2
Czerna Mała 06:48 06:49   II/2
Brzezinka Średzka 06:51 06:52   I/2
Wrocław Pracze 06:58 06:58   II/2
Wrocław Stadion 07:02 07:02   II/2
Wrocław Kuźniki 07:04 07:05   I/2
Wrocław Muchobór 07:08 07:08   II/2
Wrocław Główny 07:14      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.11.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.