DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95811 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   15:22 SKM95811 L3
Gdańsk Główny 15:24 15:25  
Gdańsk Stocznia 15:27 15:27  
Gdańsk Politechnika 15:29 15:29  
Gdańsk Wrzeszcz 15:31 15:32  
Gdańsk Zaspa 15:34 15:34  
Gdańsk Przymorze 15:37 15:37  
Gdańsk Oliwa SKM 15:39 15:39  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 15:41 15:41  
Sopot Wyścigi 15:43 15:43  
Sopot 15:45 15:46  
Sopot Kamienny Potok 15:48 15:48  
Gdynia Orłowo 15:51 15:51  
Gdynia Redłowo 15:53 15:54  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 15:56 15:57  
Gdynia Główna 15:59 16:00  
Gdynia Stocznia 16:01 16:02  
Gdynia Grabówek 16:05 16:05  
Gdynia Leszczynki 16:07 16:07  
Gdynia Chylonia 16:09 16:10  
Gdynia Cisowa 16:11 16:11  
Rumia Janowo 16:15 16:16  
Rumia 16:18 16:19  
Reda 16:23 16:23  
Reda Pieleszewo 16:26 16:26  
Wejherowo Śmiechowo 16:29 16:29  
Wejherowo-Nanice 16:31 16:31  
Wejherowo 16:33 16:34  
Gościcino Wejherowskie 16:38 16:38  
Luzino 16:43 16:44  
Strzebielino Morskie 16:48 16:54  
Bożepole Wielkie 16:58 16:58  
Godętowo 17:04 17:04  
Lębork Mosty 17:09 17:09  
Lębork 17:13    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Mar     |    |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx|  xxxx  xx 
Maj     |xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx| xxx|    |    | 
Wrz  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Paź xxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx | xxxx  xxxxx  xxxxx| 
Gru  xxxxx  xxxxx |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.