DP
Pociągi/linie

Wybór

R 57323

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Toruń Główny   09:03 R 57323
Toruń Kluczyki 09:07 09:07 R 57322
Suchatówka 09:17 09:17  
Gniewkowo 09:22 09:22  
Wierzchosławice 09:25 09:26  
Więcławice 09:29 09:30  
Inowrocław 09:36 09:40  
Janikowo 09:49 09:49  
Kołodziejewo 09:54 09:54  
Mogilno 10:00 10:01  
Wydartowo 10:05 10:06  
Trzemeszno 10:11 10:11  
Jankowo Dolne 10:16 10:17  
Gniezno 10:23 10:31  
Pierzyska 10:37 10:37  
Fałkowo 10:40 10:41  
Lednogóra 10:44 10:45  
Pobiedziska 10:49 10:49  
Pobiedziska Letnisko 10:52 10:52  
Promno 10:54 10:55  
Biskupice Wielkopolskie 10:57 10:58  
Kobylnica 11:02 11:03  
Ligowiec 11:05 11:06  
Poznań Wschód 11:09 11:10 R 57323
Poznań Garbary 11:12 11:13  
Poznań Główny 11:16    
Dni kursowania:
kursuje 11. Cze do 31. Sie 2018 Pn - Pt; oprócz 15. Sie 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.10.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.