DP
Pociągi/linie

Wybór

R 75302

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   07:59 R 75302
Poznań Garbary 08:02 08:03  
Poznań Wschód 08:05 08:06 R 75303
Ligowiec 08:09 08:10  
Kobylnica 08:12 08:13  
Biskupice Wielkopolskie 08:17 08:18  
Promno 08:20 08:21  
Pobiedziska Letnisko 08:23 08:23  
Pobiedziska 08:26 08:26  
Lednogóra 08:30 08:31  
Fałkowo 08:34 08:35  
Pierzyska 08:38 08:38  
Gniezno 08:45 08:46  
Jankowo Dolne 08:51 08:52  
Trzemeszno 08:57 08:57  
Wydartowo 09:02 09:03  
Mogilno 09:08 09:09  
Kołodziejewo 09:15 09:15  
Janikowo 09:20 09:20  
Inowrocław 09:29 09:30  
Jaksice 09:34 09:35  
Złotniki Kujawskie 09:39 09:40  
Nowa Wieś Wielka 09:45 09:45  
Chmielniki Bydgoskie 09:49 09:49  
Brzoza Bydgoska 09:52 09:53  
Trzciniec 09:58 09:58  
Bydgoszcz Błonie 10:01 10:02  
Bydgoszcz Główna 10:08    
Dni kursowania:
kursuje 21. Paź do 7. Gru 2018; oprócz 5. do 9. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.