DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43600 WANDA

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bielsko-Biała Główna   07:04 R 43600 WANDA
Bielsko-Biała Wschód 07:06 07:07  
Krzemionki 07:16 07:16  
Kozy 07:20 07:21  
Kozy Zagroda 07:25 07:26  
Kęty Podlesie 07:33 07:34  
Kęty 07:37 07:37  
Zamek Bulowicki 07:42 07:43  
Bulowice 07:46 07:47  
Andrychów Górnica 07:52 07:53  
Andrychów 07:59 07:59  
Inwałd 08:04 08:05  
Chocznia Górna 08:11 08:11  
Chocznia 08:15 08:16  
Wadowice 08:23 08:23  
Klecza Dolna 08:28 08:28  
Klecza Górna 08:32 08:33  
Barwałd Średni 08:37 08:37  
Barwałd Górny 08:40 08:40  
Kalwaria Zebrzydowska 08:46 08:46  
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 08:49 08:54 BUS43600 WANDA
Przytkowice 09:02 09:02  
Leńcze 09:09 09:10  
Podolany 09:13 09:13  
Wola Radziszowska 09:16 09:17  
Radziszów 09:24 09:24  
Rzozów 09:30 09:30  
Skawina 09:37 09:38  
Kraków Sidzina 09:46 09:46  
Kraków Swoszowice 09:58 09:59  
Kraków Sanktuarium 10:06 10:06  
Kraków Łagiewniki 10:10 10:11  
Kraków Bonarka 10:13 10:13  
Kraków Zabłocie 10:16 10:17  
Kraków Główny 10:21    
Dni kursowania:
kursuje 25. Lut do 9. Mar 2019, 9. do 28. Cze 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
połączenie autobusowe (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kraków Główny)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Bielsko-Biała Główna --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)
przystanek autobusowy poza stacją (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)
przystanek autobusowy poza stacją (Przytkowice --> Przytkowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Leńcze --> Leńcze)
przystanek autobusowy poza stacją (Podolany --> Podolany)
przystanek autobusowy poza stacją (Wola Radziszowska --> Wola Radziszowska)
przystanek autobusowy poza stacją (Radziszów --> Radziszów)
przystanek autobusowy poza stacją (Rzozów --> Rzozów)
przystanek autobusowy poza stacją (Skawina --> Skawina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sidzina --> Kraków Sidzina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Swoszowice --> Kraków Swoszowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sanktuarium --> Kraków Sanktuarium)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Łagiewniki --> Kraków Łagiewniki)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Bonarka --> Kraków Bonarka)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Zabłocie --> Kraków Zabłocie)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Główny --> Kraków Główny)
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kraków Główny)
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Bielsko-Biała Główna --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.