DP
Pociągi/linie

Wybór

Bus SEV Kierunek: Bad Berka

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Weimar Berkaer Bf   22:21 Bus SEV
Nohra(Weimar) 22:26 22:26  
Obergrunstedt 22:28 22:28  
Holzdorf(b Weimar) 22:32 22:32  
Legefeld 22:35 22:35  
Hetschburg 22:40 22:40  
Bad Berka Zeughausplatz 22:46 22:46  
Bad Berka 22:48    
Dni kursowania:
kursuje 4. Maj 2018
Dalsze informacje:
przystanek autobusowy poza stacją (Legefeld --> Legefeld)
przystanek autobusowy poza stacją (Hetschburg --> Hetschburg)
zastępcza komunikacja szynowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.