DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80429

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Krzyż   15:52 R 80429
Stare Bielice 15:57 15:58  
Nowe Drezdenko 16:03 16:03  
Stare Kurowo 16:11 16:12  
Strzelce Krajeńskie Wschód 16:17 16:17  
Sarbiewo 16:21 16:21  
Górki Noteckie 16:26 16:26  
Santok 16:32 16:32  
Gorzów Wielkopolski Wschodni 16:45    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 10. Wrz 2018; oprócz 25. Gru 2017, 1. Kwi 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.