DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90242

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Olsztyn Główny   10:29 R 90242
Olsztyn Zachodni 10:31 10:32  
Naterki 10:38 10:38  
Unieszewo 10:42 10:43  
Biesal 10:48 10:49  
Stare Jabłonki 10:56 10:57  
Lubajny 11:01 11:01  
Ostróda 11:06 11:07  
Samborowo 11:13 11:14  
Pikus 11:18 11:19  
Rudzienice Suskie 11:23 11:24  
Iława Główna 11:31 11:43  
Jamielnik 11:49 11:49  
Biskupiec Pomorski 11:55 11:56  
Lipinki 12:00 12:00  
Ostrowite koło Jabłonowa 12:04 12:05  
Jabłonowo Pomorskie 12:12 12:13  
Książki 12:19 12:20  
Wąbrzeźno 12:26 12:27  
Zieleń 12:31 12:32  
Kowalewo Pomorskie 12:37 12:38  
Rychnowo Wielkie 12:41 12:42  
Kamionki Jezioro 12:44 12:45  
Turzno 12:49 12:50  
Papowo Toruńskie 12:54 12:54  
Toruń Wschodni 13:00 13:01  
Toruń Miasto 13:04 13:05  
Toruń Główny 13:08 13:09 R 90243
Toruń Kluczyki 13:12 13:13  
Cierpice Kąkol 13:19 13:20  
Przyłubie 13:27 13:27  
Solec Kujawski 13:33 13:33  
Bydgoszcz Łęgnowo 13:40 13:40  
Bydgoszcz Wschód 13:44 13:44  
Bydgoszcz Bielawy 13:46 13:47  
Bydgoszcz Leśna 13:49 13:49  
Bydgoszcz Główna 13:55    
Dni kursowania:
kursuje 1. Lis do 8. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.11.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.