DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99310

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Świder   06:44 SKW99310
Józefów 06:46 06:47  
Michalin 06:49 06:49  
Warszawa Falenica 06:54 06:55  
Warszawa Miedzeszyn 06:57 06:57  
Warszawa Radość 06:59 07:00  
Warszawa Międzylesie 07:02 07:03  
Warszawa Anin 07:04 07:05  
Warszawa Wawer 07:07 07:07  
Warszawa Gocławek 07:09 07:10  
Warszawa Olszynka Grochowska 07:12 07:13  
Warszawa Wschodnia 07:17 07:18  
Warszawa Stadion 07:20 07:21  
Warszawa Powiśle 07:23 07:23  
Warszawa Śródmieście PKP 07:26 07:27  
Warszawa Ochota 07:29 07:30  
Warszawa Zachodnia 07:33    
Dni kursowania:
kursuje 24., 25. Mar 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.